Najava izložbe Ivane Stanić
U petak, 3. juna 2022. godine u 20 časova u Spomen domu „Stefan Mitrov Ljubiša“ biće otvorena izložba umjetnice Ivane Stanić. „Na ishodišnom tragu ekspresionističkog crteža i senzibiliteta, Ivana Stanić u slikocrtežima malog formata u kombiniranoj tehnici sabija svu energiju i tematiku urbanog miljea, pokazujući podjednako veliku upućenost u nasljeđe njemačkog slikarstva Nove stvarnosti…




